Tatil Önerileri

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü / Fethiye

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü / Fethiye

Soğuk ve karanlık geçen bir kış sonrasında sıcacık kumsallarda denize girmek ve sonrasında güneşlenmek hakikaten tarif edilmez duygular. Komple bir tatil seçeneğinde ölüdeniz yamaç paraşütü gibi adrenalin dolu alternatiflerinde olduğu keyifli bir tatil hiçte fena olmazdı doğrusu. İşte bu tatil fırsatlarının tümünün tek bir tur paketi içerisinde elde edilebildiğini biliyor muydunuz? Ekstrem sporlar arasında belki de en çok rastlanılan yamaç paraşütçülüğü mükemmel bir tatil içerisinde sıra dışı aktivitelerin başında geliyor. Elbette hep böyle bir tatil için seçilecek yerin çok büyük bir önemi bulunuyor. Bu alanda oldukça zengin kaynaklara sahip Fethiye Ölüdeniz gerek muhteşem güzellikleriyle sahilleri ve plajları gerekse yamaç paraşütüne uygun tepeleri ile gerçekten değerlendirmeye alınabilecek bir yer

Babadağ Yamaç Paraşütü Açısından En Fazla Tercih Edilen Bölge

Tabii yamaç paraşütü riskli bir spor grubunda olduğundan bu aktiviteyi güvenlik içerisinde gerçekleştirebilmek çok önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Sonuç itibariyle insan yaşamının söz konusu olduğu bir etkinlikte güvenlik tedbirleri olmazsa olmazların başında geliyor ve bu noktada Babadağ yamaç paraşütü extreme aktiviteler açısından diğer bölgelere göre biraz daha ön plana çıkıyor. Çünkü bu bölge atlayış yapmak ve rüzgârın yönünün tayin edilmesi bakımından sporculara belirli avantajlar sağlıyor. Dolayısıyla tercihler arasında ilk sıralarda yer alması pek de yadırganmamalı.

Fethiye Yamaç Paraşütü Aktivitelerinde Ülkemizde Birinci Sırada

Tesisleri, altyapısı ve her şeyden önemlisi uygun fiyatlarıyla Fethiye yamaç paraşütü aktivitelerinde tercih bakımından ülkemizde 1. sırada yer alıyor. Deniz, kum ve güneş dışında özellikle su ve hava sporları içinde son derece uygun bir tatil beldesi olan Fethiye her yıl on binlerce yabancı ve yerli turisti ağırlıyor. Elbette özellikle konaklama fiyatlarını daha makul seviyelere çekmek için pazarlık yapma şansınızın her zaman bulunduğunu anti parantez hatırlatalım. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak için Fethiye’yi tercih edenlerin mutlaka bu işlerde profesyonelleşmiş yerel kuruluşlar ile işbirliği yaparak aktivitenin güven içerisinde gerçekleşmesini garantilemeleri hayati önem taşıyor. Yaklaşık olarak 30-40 dakika aralığında havada kalma süresi elbette ki rüzgârın durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İşbirliği yaptığınız uzman kuruluşlar sizi bu konuda mutlaka yönlendirecektir.

Rezervasyon için buraya tıklayınız

Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}