Ölüdeniz Jeep Safari Turları / Fethiye

Genellikle tatile yılda bir kez vakit ayırabiliyoruz. Bu yüzden her yönüyle isabetli bir tatili garantileyen Ölüdeniz Jeep Safari turları sizler için pek çok farklı konseptte değerlendirebileceğiniz nokta atışı bir tatil seçeneği olabilir.  Özellikle bu sıra dışı aktivitenin tutkunları için adeta biçilmiş kaftan diyebileceğimiz Fethiye Jeep ve Safari turları sayesinde doyasıya bir tatil keyfini yaşamak sizlerinde hakkı. Ülkemizin pek çok noktasında tatil imkânı elbette ki bulunuyor. Ancak Fethiye’yi diğer turizm bölgelerinden ayıran çok önemli bir takım özellikler var.

Fethiye Jeep Safari İçin Mükemmel Bir Arazi Yapısına Sahip

Jeep Safari turlarına mükemmel derecede uygun arazi yapısı ile Fethiye Jeep Safari turları açısından adeta aranıp da bulunamayan bir yer diyebiliriz. Fethiye/Ölüdeniz bölgesine uzun zamandır yapılan turizm yatırımlarının etkisiyle yüzlerce otel, motel ve pansiyon tatilciler açısından uygun konaklama ve yeme-içme imkânları sağlıyor. Yüksek tempolu ve bol adrenalinli ekstreme turlar arayışı içerisindeki tatilciler açısından bulunmaz fırsatlar sunan Fethiye Ölüdeniz bölgesi bir yandan safari turları ile unutulmaz serüvenler yaşayacağınız diğer yandan olmazsa olmaz güneş, kum ve deniz üçlüsünün aynı anda tadını çıkarabileceğiniz nadir bölgelerden bir tanesi.

Saklıkent Jeep Safari Turları İçin Mükemmel Bir Seçenek

Doğal güzellikleri ve eşsiz tabiatı ile adeta büyüleyen Fethiye Ölüdeniz Saklıkent jeep safari meraklıları için ayrıca değerlendirilmeye tabi tutulması gereken dikkat çekici bir bölge. Jeep safari konseptine uygun özel alanların bulunduğu Saklıkent bu tarz bir tatil arayışı içindeki kişilere tam olarak cevap verebilecek donanıma sahip. Aynı zamanda binlerce yıllık tarihi bir dokuyla burun buruna geleceğiniz bu turlar sırasında sizleri bekleyen ışıklar ülkesi olarak tabir edilen kadim Likya medeniyetinden günümüze ulaşan Patara antik kenti ve Plajını ziyaret etmeden asla pas geçmeyiniz. Aynı zamanda 700 metre uzunluğu ile Türkiye’nin en uzun kanyonunun bulunduğu Gizli kent yakınında bol bol çekim yapabileceğiniz bir de şelale bulunuyor. Bu yüzden tatilinizi ölümsüzleştirecek kamera ve fotoğraf makinelerinizin son kontrollerini yapmayı sakın unutmayın. Aralarında yürüyüş parkurları ve sayısız macera aktiviteleri bulanan komplike bir tatil seçeneği Fethiye/Ölüdeniz de tatil, geride bırakılan yılın yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanıza gerçekten yetiyor.

Safari Seçeneklerini İncelemek ve Rezervasyon Yapmak için Buraya Tıklayın