Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Yamaç Paraşütü (Ölüdeniz / Fethiye Çıkışlı)

2023 Tarih Aralığı
Yetişkin
Çocuk
01.06.2023 – 30.11.2023 1800.00 ₺ 1800.00 ₺

Yamaç Paraşütü (Ölüdeniz / Fethiye Çıkışlı)

Dünyaca ünlü Ölüdeniz manzarası eşliğinde gökyüzünde kuşlar gibi özgürce süzülmeye en yakın deneyimi Yamaç Paraşütü ile yaşayabilirsiniz. Çam ormanları arasında zevkli ve heyecanlı bir yolculuğun ardından Babadağ‘ın zirvesindeki uçuş noktasında (1900 metre) bulunan profesyonel eğitimci pilotlarımız, Ölüdeniz’de inişinizle son bulan muhteşem bir uçuş deneyimi için sizleri en güvenli şekilde hazırlamaktadırlar. Ayaklarınızın altında göz alabildiğince uzanan masmavi Akdeniz ve Likya sahili, arkanızda Toros dağlarının muhteşem görüntüsü ile bu büyüleyici deneyimi bizimle yaşadıktan sonra doğaya ve dünyaya bakış açınız tamamen değişecek. Ortalama uçuş süresi 30 dakikadır. Bu adrenalin dolu deneyimi kaçırmayın!


Değerli Misafirlerimiz;

Yamaç paraşütü yapmadan önce dikkat etmeniz gereken hususlar aşağıda yazılmıştır. Bu hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. -Kullanılan Yamaç Paraşütü ekipmanlarının kalitesi, yaşı ve rutin bakımları -Sigorta poliçelerinin 12 aylık tam yatırıldıgına -Babadağ’a çıkarken transfer için kullanılan aracın kapalı ve  D2(Yetki Belgesi) belgesinin olduğuna -Uçucağınız  pilotun bilgi, tecrübe ve bunları belgeleyen  sertifikasının tam ve eksiksiz  olduğuna Firmamız bu çok önemli kriterleri büyük bir titizlikle takip etmektedir. Not: 105 kg üstü uçmak isteyen misafirlerimizin uygunluk durumu için, bize önceden bilgi vermesi gerekir. Bir başka Mobius Travel – Hesaplitatilci.com organizasyonunda buluşmayı diler iyi tatiller dileriz.

Günler: Gün içerisinde 5 ayrı zaman alternatifli uçuş seçeneği Alınış Noktaları: Oteller / Apartlar / Pansiyonlar / Konaklama Yerinize Yakın Geçiş Noktaları Uçuş Saatleri: 08:30, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00. (Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık, fethiye ve Çalış bölgelerinden servisimiz vardır.) Ücrete Dahil Servisler: Ulaşım, hayat sigortası, Profesyonel eğitmenler ve Babadağ giriş ücreti Ücrete Dahil Olmayan Servisler: Video – fotoğraf dvd’si

Tatil Planı Tarihinde Değişiklik yapabilirmiyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Tatil paketine tur ekleyebilir ya da çıkarabilirmiyim ?

Evet. Tatil paketinizde ki fiyat değişimini kabul ederek bu mümkündür.

Kendime Özel Tatili paketi Oluşturabilir miyim ?

Evet. 0555 044 8915 nolu whatsapp hattımızdan istediğiniz hotelin konseptini ve tatil paketinde hangi turları istediğinizi belirterek, ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tatil Paketimi İptal Edebilir miyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Size Güvenebilir miyim ?

Tabi ki Güvenebilirsiniz. Amacımız size sadece tur satmak değildir. Fethiye’de bölgeye hakim ekibimizden lojistik destek de alabileceğiniz bir kuruluşuz. Hesaplitatilci.com, A Grubu turistik işletme sınıfında olan Mobius Seyahat Acentası Kuruluşudur. Bu firma yerel bir işletme olup merkezimiz Fethiye – Hisarönü mevkisinde turistik çarşıda yer almaktadır. İnstagram ve Facebook’dan da bizi takip edebilirsiniz. Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş olan işletme belge numaramız 3037 ‘dir. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Odası ve Türsab Batı Akdeniz Yönetim Kurulu üyesidir. Fethiye Türsab ofisini arayarak teyit alabilirsiniz.

Rezervasyon Onay Bilgisini Nasıl Alabilirim ?

Whatsapp numaramızdan rezervasyon talebinizi göndererek, onay alabilir ya da E-posta yolu ile onay kodu isteyebilirsiniz.

Fethiye Tatilinde Nereleri Gezebilirim ?

Ana Sayfadaki sekmelerde yer alan Fethiye Tatil Önerileri bölümünü inceleyip, Fethiye’de alternatifli tatil seçeneklerini ve en iyi 10 aktivite, gezilecek yerler tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Aktiviteler İçin Otelden Alınırken Nerede Beklemeliyim ?

Turlara katılabilmek için biletinizde belirtilen saatte otelin resepsiyonunda bekleyebilirsiniz.

Eğer Aktiviteye, Kendimden Kaynaklı Bir Sorun Nedeniyle Katılamazsam Ücretini İade Alabilir miyim ?

Maalesef. Sizden kaynaklı bir hatadan dolayı aktiviteyi kaçırdıysanız aktivitenin ücreti iade edilmez.

Herkes Tüm Aktivitelere Katılabilir mi ?

Evet. Günlük hayatınızı yürütmenize engel bir sağlık durumunuz yoksa ve bazı aktivitelerdeki kilo sınırlarının üstünde değilseniz katılabilirsiniz.

Aktivitelere Katılmak için Deneyim ya da Belge Gerekli mi ?

Hayır. Aktivitelere katılmak için hiçbir deneyim yada belge gerek yoktur.

Aktiviteler de Sigorta var mı ?

Evet. Katılacağınız tüm aktivitelerde tatil sigortası ve hayat sigortası mevcuttur.