Ölüdeniz 'de Sürat Teknesi Kiralama

Derecelendirilmemiş 0 incelemeri
0/5
0% Ziyaretçi tavsiye ediyor

Tur Türü

Aktiviteler

Konum

Fethiye

Genel Bakış

Ölüdeniz 'de Sürat Teknesi Kiralama

Sürat Teknesi kiralayarak kendi teknenizin kaptanı olmayı hiç denediniz mi? Aynı zamanda kimsenin olmadığı koylarda yüzmeyi tercih edip eşiniz ya da ailenizle yalnız kalmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise bu tur tam size göre.

Ölüdeniz' in masmavi ve serin sularında mavi mağara, kelebekler vadisi, akvaryum koyu, Nicolas adası, soğuk su, deve plajı yanı sıra cennet koyunu da gezebilirsiniz. İster kaptanlı, isterseniz kaptansız olarak da kiralayabileceğiniz sürat tekneleri ile Ölüdeniz 'in en güzel ve en sakin koylarına özel bir tur fırsatı veriyor. Ayrıca sürat teknesi kiralayarak, Ölüdeniz açıklarında balık turu da yapabilirsiniz.

Ölüdeniz Sürat Teknesinin Güzergahları

Sürat motorlarını kiralamak için ilk rota, mavi mağara ve kelebekler vadisinin içinde olduğu güzergahtır. İkinci güzergah ise; Akvaryum koyu, St. Nicholas adası, soğuk su koyunun içerisinde bulunan güzergahtır. Ayrıca; kaptanınızla da birebir konuşarak seçenekler arasından kendi güzergahınızı oluşturabilme imkanına da sahip olacaksınız.

Ne Gibi Hizmetler Var?

Maksimum 4 kişilik bu teknelerin içinde mini buzdolabı, güneş tentesi, can yeleği, navigasyon ve radar cihazı hizmetleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca ödeyeceğiniz ücretin içerisinde bir depo benzinde hizmete dahildir. Ölüdeniz 'de sürat teknesi kiralama hizmetleri, gün içerisinde 3 ayrı zaman seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. 2, 3 veya 4 saatlik periyotlarla hız teknelerimizi kiralayarak Ölüdeniz 'in en güzel koylarını gezip, bu koylarda yüzebilirsiniz.

Müsaitlik durumuna göre talep edebileceğininiz farklı saatlerde de Ölüdeniz' de sürat teknesi kiralama olanakları sağlanabilir.

Kişi Sayısı

2 saatlik

3 Saatlik

4 kişiye kadar    
6 kişiye kadar    

Yorumlar

0/5
Derecelendirilmemiş
Buna göre 0 İnceleme
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Zayıf
0
Korkunç
0
İnceleme Yok
Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız

Mobius Doğrulandı

Üye Olduğumdan Beri Nov 2023

Mesaj Host
itibaren 4.000₺

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
itibaren
4.000₺
0 İnceleme
Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}