Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Kayıt olarak, Hesaplı Tatilci 'nin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, misafir iade Politikası ve ev sahibi garanti koşullarını kabul ediyorum.

Zaten üyemisiniz?

Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Bir hesabınız yok mu?

Kapadokya – Konya Mevlana Türbesi Turu (2 Gece 3 Gün) | Fethiye Çıkışlı

Kapadokya – Konya Mevlana Türbesi Turu ‘nda  Göreme, Ürgüp, Peri Bacaları, Vadiler, Yeraltı Şehirleri ve Konya Mevlana Türbesi gibi birçok tarihi yerleri görebilirsiniz.

Kapadokya – Konya Mevlana Türbesi Turu

1- Gün (29 Haziran 2017 Perşembe)

Akşam saat 19:00’da Fethiye’den yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarımızla beraber sabah erken saatlerde Aksaray’a varıyoruz. Havanın açık olması halinde gökyüzündeki balon uçuşlarını seyrederek sabah 07:30 civarlarında kahvaltımızı alacağımız tesise geliyoruz.

2- Gün (30 Haziran 2017 Cuma)

Kahvaltımızı alıp kısa bir dinlenme molasının ardından rehberimiz önderliğinde Kapadokya – Konya Mevlana Türbesi Turu ‘ muz başlıyor. Açık Hava Müzesi, Avanos, Göreme, Ürgüp, Uçhisar, Çömlek Atölyeleri, Yeraltı Şehri, Güvercinlik Vadisi, Onyx Taş Takı Atölyeleri, Asmalı Konak, O Ağacın Altı, Şarap Fabrikası Gezeceğimiz yerler arasında olup öğle yemeğimiz benzersiz mekana sahip yeraltı restaurantındadır. Gezimiz fotoğraf çekimi ve bazı yerlerde manzaraya karşı Türk kahvesi ve çay molalarıyla keyifli bir şekilde geçmektedir. İlk sonunda otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde açık büfe olarak verilmektedir. Dileyen misafirlerimiz extra olarak Türk Gecesi organizasyonuna katılabilirler Bu konuda rehberimizden bilgi alabilirsiniz.

3- Gün (01 Temmuz 2017 Cumartesi)

Sabah kahvaltımızı alıp gezimize devam etmek üzere otelden ayrılıyoruz. Kapadokya – Konya Mevlana Türbesi Turu listemizde kalan yerleri tamamlayıp, sonrasına Gaziemir Yeraltı Şehri ve Ihlara Vadisi Yürüyüşlerini yapıyoruz. Ardında öğle yemeği için Selimiye Katedraline yakın bir yerde doğa içinde bulunan restaurantımıza gidiyoruz. Öğle yemeği molamızdan sonra Selimiye Katedrali gezimiz ve sonrasında  şehir merkezine dönüp serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeğimiz açık büfe olarak oteldedir. Balona binmek isteyen misafirlerimiz rehberimiz yardımıyla sabah erken saatlerde ulaşımı sağlayıp Balon Uçuşu aktivitelerine katılabilirler.

4- Gün (02 Temmuz 2017 Pazar)

Kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış yaparak Güzel atlar diyarı olarak da bilinen, peri bacalarıyla ünlü Kapadokya’ya veda ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik bir yolculuk sonrasında Konya Mevla Türbesi ‘ne varıyoruz. Konya ‘da vereceğimiz serbest zaman süresinde dileyen misafirlerimiz şehir merkezini veya Mevlana Müzesini gezebilirler. Konya Mevlana gezimizi tamamlayıp Fethiye’ye hareket ediyoruz, yaklaşık olarak saat 22:00 sıralarında Kapadokya – Konya Mevlana Müzesi gezimizin başlangıç noktası olan Fethiye’ye ulaşarak turumuzu tamamlayıp sizlere diğer turlarımızda tekrar görüşmeyi ümit ederek veda ediyoruz.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 

✓ Fethiye – Kapadokya – Konya – Fethiye Ulaşımı
✓ Yarım Pansiyon Konaklama
✓ 2 Kahvaltı
✓ 2 Gece Otel Konaklaması
✓ Turlardaki profesyonel rehberlik hizmeti
✓ Turlarımız maksimum 12 kişilik klimalı lüks aracımızla bakanlık kokartlı profesyonel rehberimiz eşliğinde düzenlenmektedir

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

 

✓ Tüm Şahsi Harcamalar
✓ 1. Gün kahvaltı
✓ Öğle yemeği (Açık Büfe)
✓ Yemeklerde Alınan İçecekler
✓ Türk Gecesi ve Balon Turu
✓ Müze ve ören yeri girişleri (Müze kart tavsiye edilir.)