Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Fethiye Saklıkent Jeep Safari (Fethiye – Ölüdeniz Çıkışlı)

Fethiye Saklıkent Jeep Safari

Macera dolu bir gün geçirmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir aktivitedir FETHİYE SAKLIKENT JEEP SAFARİ. En önemli farklarımızdan birincisi özel yapılmış olan safari araçlarımız ile size daha rahat bir oturma ve yolculuk sağlamaktayız. İkincisi ise tur esnasında sıkıcı yada gereksiz duraklama sürelerini profesyonel organizasyon bilgimiz ile minimum seviyeye düşürüyoruz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turumuzda gezeceğimiz yerler, Çırpı su savaşı, Girmeler (Büyük İskender) Mağarası, Tlos antik şehri, Yakapark,  Saklıkent Kanyonu ve çamur banyosu’dur. Yapacağımız etkinlikler su savaşı, şelale yürüyüşü, kanyon yürüyüşü, zipline, ringo rafting ve çamur banyosu animasyonlarıdır


1- Çırpı Su Savaşı


Çırpı köyünde dere kenarında mola verip hem günün kısa bir program özetini veriyoruz hemde eğlence dolu bir su savaşı ile güne başlıyoruz.


2- Girmeler (Büyük İskender) Mağarası


Girmeler Mağarası ( Büyük İskender’in Mağarası), programımızda ikinci durağımızdır. Şam seferine çıkan Büyük İskender’in hastalanıp bu mağarada bir süre kaldığına ve bu mağarada iyileştiğine inanılır.

3- Tlos Antik Şehri


Likya medeniyetinin en eski ve en büyük şehri olan Tlos Antik Kenti ‘nde kısa bir mola veriyoruz. Rehberimizin tarihi bilgilendirme yapmasının ardından, fotoğraf çekimi ile yolumuza devam ediyoruz.


4- Yakapark


Fethiye’de Yakapark denilince akla ilk gelen tesislerden biri olan Yakapark restauranta 30 dakikalık bir ziyaret gerçekleştireceğiz. Yakapark Restaurant; Şelaleler, buz gibi suların üzerine kurulu köşkler ve alabalık çiftliği ile sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.


5- Saklıkent Kanyonu


Fethiye’de tatil yapan tatilcilerin mutlaka görülmesi gereken yerler listesine eklediği doğa harikası bir kanyondur. 18 km uzunluğunda ve 200 m yüksekliktedir. Çok soğuk bir suyu vardır. Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’dur. Saklıkent’te vereceğimiz 2.5 saatlik mola ile kanyon yürüyüşü yapabilir, köşklerde vakit geçirebilirsiniz.

İsterseniz de Zipline, Ringo Rafting gibi extra aktivitelere katılabilir, çamur banyosu yapıp Saklıkent Fethiye Jeep Safari turunuzu daha da renklendirebilirsiniz.

Bir başka Mobius Travel – Hesaplitatilci.com organizasyonunda buluşmayı diler iyi tatiller dileriz.

 

Günler: Hergün

Tur Başlangıç Saati: 09:00 – 18:00

Alınış Noktaları: Oteller / Apartlar / Pansiyonlar / Konaklama Yerinize Yakın Geçiş Noktaları

Alınış Bölgeleri ve Saatleri: Ölüdeniz – 08:30, Hisarönü/Ovacık – 08:50, Fethiye – 08:45, Çalış – 09:00

Ücrete Dahil Servisler: Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği.

Dahil Olmayanlar: Saklıkent Kanyonu (23 tl), İsteğe Bağlı Aktiviteler(Ringo Rafting, Zipline), Su Tabancası Kirası (75 tl), Fotoğraf, Kişisel Harcamalar

Yanınıza Almanız Gerekenler: Islanabilecek kanyon yürüyüşüne uygun ayakkabı (sandalet, spor ayakkabı veya deniz terliği), kişisel ihtiyaçlar ve extra aktiviteler için bir miktar para, çamur banyosu için şort, mayo veya bikini

Tur Bitiş Saati: 17:00 – 18:00

Not: Yukarıdaki detaylar hava durumu veya dönemsel gelişmelere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tablodaki fiyatlar kişi başı fiyatlardır.

13 yaş ve üzeri tam ücret, 7 – 12 yaş arası yarım ücret, 0-6 yaş arası ücretsizdir. Her iki indirimli yaş grubundan birer çocuk yaralanabilir. (Bir ailede 1 yarım ve 1 ücretsiz şeklinde)


Tarih Yetişkin Çocuk
01.05.2023 – 26.06.2023 450 ₺ 225 ₺
27.06.2023 – 01.07.2023 600 ₺ 300 ₺
02.07.2023 – 31.08.2023 500 ₺ 250 ₺
01.09.2023 – 31.10.2023 450 ₺ 225 ₺

Not: Fethiye merkez, Letonya, Hillside, Likya Botanik ve Majesty Tuana gibi otellerden alınış için kişi başı 30 tl extra ücret alınır.

Tatil Planı Tarihinde Değişiklik yapabilirmiyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Tatil paketine tur ekleyebilir ya da çıkarabilirmiyim ?

Evet. Tatil paketinizde ki fiyat değişimini kabul ederek bu mümkündür.

Kendime Özel Tatili paketi Oluşturabilir miyim ?

Evet. 0555 044 8915 nolu whatsapp hattımızdan istediğiniz hotelin konseptini ve tatil paketinde hangi turları istediğinizi belirterek, ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tatil Paketimi İptal Edebilir miyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Size Güvenebilir miyim ?

Tabi ki Güvenebilirsiniz. Amacımız size sadece tur satmak değildir. Fethiye’de bölgeye hakim ekibimizden lojistik destek de alabileceğiniz bir kuruluşuz. Hesaplitatilci.com, A Grubu turistik işletme sınıfında olan Mobius Seyahat Acentası Kuruluşudur. Bu firma yerel bir işletme olup merkezimiz Fethiye – Hisarönü mevkisinde turistik çarşıda yer almaktadır. İnstagram ve Facebook’dan da bizi takip edebilirsiniz. Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş olan işletme belge numaramız 3037 ‘dir. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Odası ve Türsab Batı Akdeniz Yönetim Kurulu üyesidir. Fethiye Türsab ofisini arayarak teyit alabilirsiniz.

Rezervasyon Onay Bilgisini Nasıl Alabilirim ?

Whatsapp numaramızdan rezervasyon talebinizi göndererek, onay alabilir ya da E-posta yolu ile onay kodu isteyebilirsiniz.

Fethiye Tatilinde Nereleri Gezebilirim ?

Ana Sayfadaki sekmelerde yer alan Fethiye Tatil Önerileri bölümünü inceleyip, Fethiye’de alternatifli tatil seçeneklerini ve en iyi 10 aktivite, gezilecek yerler tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Aktiviteler İçin Otelden Alınırken Nerede Beklemeliyim ?

Turlara katılabilmek için biletinizde belirtilen saatte otelin resepsiyonunda bekleyebilirsiniz.

Eğer Aktiviteye, Kendimden Kaynaklı Bir Sorun Nedeniyle Katılamazsam Ücretini İade Alabilir miyim ?

Maalesef. Sizden kaynaklı bir hatadan dolayı aktiviteyi kaçırdıysanız aktivitenin ücreti iade edilmez.

Herkes Tüm Aktivitelere Katılabilir mi ?

Evet. Günlük hayatınızı yürütmenize engel bir sağlık durumunuz yoksa ve bazı aktivitelerdeki kilo sınırlarının üstünde değilseniz katılabilirsiniz.

Aktivitelere Katılmak için Deneyim ya da Belge Gerekli mi ?

Hayır. Aktivitelere katılmak için hiçbir deneyim yada belge gerek yoktur.

Aktiviteler de Sigorta var mı ?

Evet. Katılacağınız tüm aktivitelerde tatil sigortası ve hayat sigortası mevcuttur.