Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Kayıt olarak, Hesaplı Tatilci 'nin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, misafir iade Politikası ve ev sahibi garanti koşullarını kabul ediyorum.

Zaten üyemisiniz?

Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Bir hesabınız yok mu?

Çanakkale Turu (2 Gün 1 Gece) | Fethiye Çıkışlı

Çanakkale Turu (2 Gün 1 Gece) | Fethiye Çıkışlı

Çanakkale Turu (2 Gün 1 Gece) | Fethiye Çıkışlı; Fethiye’den Çanakkale’ye 1 gece konaklamalı bir geziye ne dersiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Kalkış yerleri Fethiye Erasta Avm önü, Göcek, Dalaman, Ortaca ve Köyceğiz anayol güzargahı üstüdür.

Çıkış: 30 Mart 2018 Saat 20:00

Dönüş: 01 Nisan 2018 Saat 23:45

 

  1. Gün: Gerekli molalarımız sonrasında sabah erken saatlerde Çanakkale feribot iskelesine varıyoruz ve rehberimiz ile buluşmamızın ardından feribotla Eceabat’ a hareket ediyoruz. Karşı kıyıya varışımızın ardından kahvaltı molamızı veriyoruz. Kahvaltı  bitiminde Şehitlik turumuza başlıyoruz. Namazgah tabyası, Seyit Onbaşı, Şehitlik Abidesi ziyaretlerimizin ardından Alçıtepe köyünde öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57. Alay, 261 Rakımlı Tepe, Kemal’ in yeri ziyaretlerimizi de tamamlayıp Eceabat’ a geri dönüyoruz ve feribotla tekrar Çanakkale boğazını geçerek Çanakkale’ ye ulaşıyoruz ve akşam saatlerinene doğru konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz (akşam yemeği otelimizde).
  2. Gün: Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Çanakkale saat kulesi, Tarihi Truva Atı, Aynalı Çarşı gezilerimizi yapıyoruz. Serbest zaman bitimi ile 12:00 civarında yola çıkıyoruz ve Fethiye‘ye dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yaklaşık olarak saat 24:00 civarında Fethiye’ye varıyoruz.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Mobius Travel Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

 

GÖRÜLECEK YERLER

ŞEHİTLER ABİDESİ – 57.ALAY ŞEHİTLİĞİ – ANZAK KOYU – SEYİT ONBAŞI – KİLİTBAHİR – KEMAL’İN YERİ – ŞAHİNDERE ŞEHİTLİĞİ – ALÇITEPE – CONK BAYIRI – NAMAZGAH TABYASI -KİLİTBAHİR – SEDDÜLBAHİR – ANZAK MEZARLIĞI AYNALI ÇARŞI – TRUVA ATI – SAAT KULESİ…..

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
– Lüks Araç İle Ulaşım
– Araç İçi İkramlar
– 1 Gece Otelde Konaklama
– Sabah Kahvaltısı (1) – Akşam Yemeği (1)
– Feribot Geçiş Ücretleri
– Seyahat Sigorta Paketi
– Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
– Tüm Şahsi Harcamalar
– Öğle Yemekleri
– Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze kartı önerilir.)
– Yemeklerde Alınan İçecekler

 

*Çocuk indirimleri sadece ve sadece iki büyük yanında geçerlidir

 

Not: Acentemiz kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda ve konaklanacak otellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel minibüs ile, 18-28 kişide küçük otobüs ile, 28 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda ( min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Tek kişilik rezervasyonlarda 50 TL single oda farkı tur esnasında yolcudan talep edilecektir.