Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Ölüdeniz ‘de Sürat Teknesi Kiralama

Ölüdeniz ‘de Sürat Teknesi Kiralama

Sürat Teknesi kiralayarak kendi teknenizin kaptanı olmayı hiç denediniz mi? Aynı zamanda kimsenin olmadığı koylarda yüzmeyi tercih edip eşiniz ya da ailenizle yalnız kalmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise bu tur tam size göre.

Ölüdeniz’ in masmavi ve serin sularında mavi mağara, kelebekler vadisi, akvaryum koyu, Nicolas adası, soğuk su, deve plajı yanı sıra cennet koyunu da gezebilirsiniz. İster kaptanlı, isterseniz kaptansız olarak da kiralayabileceğiniz sürat tekneleri ile Ölüdeniz ‘in en güzel ve en sakin koylarına özel bir tur fırsatı veriyor. Ayrıca sürat teknesi kiralayarak, Ölüdeniz açıklarında balık turu da yapabilirsiniz.

Ölüdeniz Sürat Teknesinin Güzergahları

Sürat motorlarını kiralamak için ilk rota, mavi mağara ve kelebekler vadisinin içinde olduğu güzergahtır. İkinci güzergah ise; Akvaryum koyu, St. Nicholas adası, soğuk su koyunun içerisinde bulunan güzergahtır. Ayrıca; kaptanınızla da birebir konuşarak seçenekler arasından kendi güzergahınızı oluşturabilme imkanına da sahip olacaksınız.

Ne Gibi Hizmetler Var?

Maksimum 4 kişilik bu teknelerin içinde mini buzdolabı, güneş tentesi, can yeleği, navigasyon ve radar cihazı hizmetleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca ödeyeceğiniz ücretin içerisinde bir depo benzinde hizmete dahildir. Ölüdeniz ‘de sürat teknesi kiralama hizmetleri, gün içerisinde 3 ayrı zaman seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. 2, 3 veya 4 saatlik periyotlarla hız teknelerimizi kiralayarak Ölüdeniz ‘in en güzel koylarını gezip, bu koylarda yüzebilirsiniz.

Müsaitlik durumuna göre talep edebileceğininiz farklı saatlerde de Ölüdeniz’ de sürat teknesi kiralama olanakları sağlanabilir.

Kişi Sayısı

2 saatlik

3 Saatlik

4 kişiye kadar
6 kişiye kadar

Tatil Planı Tarihinde Değişiklik yapabilirmiyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Tatil paketine tur ekleyebilir ya da çıkarabilirmiyim ?

Evet. Tatil paketinizde ki fiyat değişimini kabul ederek bu mümkündür.

Kendime Özel Tatili paketi Oluşturabilir miyim ?

Evet. 0555 044 8915 nolu whatsapp hattımızdan istediğiniz hotelin konseptini ve tatil paketinde hangi turları istediğinizi belirterek, ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tatil Paketimi İptal Edebilir miyim ?

Evet. Tatil başlangıcından 7 gün önceden bildirmek şartıyla bu hakka sahipsiniz.

Size Güvenebilir miyim ?

Tabi ki Güvenebilirsiniz. Amacımız size sadece tur satmak değildir. Fethiye’de bölgeye hakim ekibimizden lojistik destek de alabileceğiniz bir kuruluşuz. Hesaplitatilci.com, A Grubu turistik işletme sınıfında olan Mobius Seyahat Acentası Kuruluşudur. Bu firma yerel bir işletme olup merkezimiz Fethiye – Hisarönü mevkisinde turistik çarşıda yer almaktadır. İnstagram ve Facebook’dan da bizi takip edebilirsiniz. Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş olan işletme belge numaramız 3037 ‘dir. Aynı zamanda Fethiye Ticaret Odası ve Türsab Batı Akdeniz Yönetim Kurulu üyesidir. Fethiye Türsab ofisini arayarak teyit alabilirsiniz.

Rezervasyon Onay Bilgisini Nasıl Alabilirim ?

Whatsapp numaramızdan rezervasyon talebinizi göndererek, onay alabilir ya da E-posta yolu ile onay kodu isteyebilirsiniz.

Fethiye Tatilinde Nereleri Gezebilirim ?

Ana Sayfadaki sekmelerde yer alan Fethiye Tatil Önerileri bölümünü inceleyip, Fethiye’de alternatifli tatil seçeneklerini ve en iyi 10 aktivite, gezilecek yerler tavsiyelerini inceleyebilirsiniz.

Aktiviteler İçin Otelden Alınırken Nerede Beklemeliyim ?

Turlara katılabilmek için biletinizde belirtilen saatte otelin resepsiyonunda bekleyebilirsiniz.

Eğer Aktiviteye, Kendimden Kaynaklı Bir Sorun Nedeniyle Katılamazsam Ücretini İade Alabilir miyim ?

Maalesef. Sizden kaynaklı bir hatadan dolayı aktiviteyi kaçırdıysanız aktivitenin ücreti iade edilmez.

Herkes Tüm Aktivitelere Katılabilir mi ?

Evet. Günlük hayatınızı yürütmenize engel bir sağlık durumunuz yoksa ve bazı aktivitelerdeki kilo sınırlarının üstünde değilseniz katılabilirsiniz.

Aktivitelere Katılmak için Deneyim ya da Belge Gerekli mi ?

Hayır. Aktivitelere katılmak için hiçbir deneyim yada belge gerek yoktur.

Aktiviteler de Sigorta var mı ?

Evet. Katılacağınız tüm aktivitelerde tatil sigortası ve hayat sigortası mevcuttur.