Özel Teklifler

En Mükemmel Tatil Paketinizi Bulun
100'den fazla ürün fiyatları
en iyi fiyatlar

Fırsatları Gör

E-Bülten

Ücretsiz katılın ve
dolu özel haber bültenleri
sıcak seyahat fırsatları.

Kaydolun

Seyahat İpuçları

Seyahat uzmanlarımızdan ipuçları ile bir sonraki
seyahatiniz İyi Olsun.

Kaydolun

Hesaplı Tatilin Adresine Hoşgeldiniz

Ege bölgesi ile Akdeniz Bölgesinin kesiştiği bir noktada bulunan Fethiye; bu önemli konumun yanı sıra ülkemizin en önemli tatil cennetleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Ölüdeniz, Hisarönü, Ovacık ve Çalış gibi önemli turizm bölgeleri ile adından sıkça söz ettiren Fethiye; tatil paketlerigünübirlik turlartekne turlarıturistik aktiviteler ve yurtiçi turları ile tatil severlere oldukça geniş bir yelpazede tatil yapabilme imkânı sunmaktadır.

Hesaplitatilci.com Ölüdeniz, Hisarönü ve Ovacık’ta konaklayan veya konaklamayı düşünen tatil severlere birbirinden kaliteli ve benzersiz hizmetler sunmaktadır. Fethiye Turları, Günlük tekne turları, kültür turları, paket turları, macera turları ve spor aktivitelerini oldukça uygun fiyatlardan ve daha önce görülmemiş bir hizmet kalitesi ile sunmaktadır.

Hem doyasıya tatil yapmak hem de cebinizi yakmamak için Hesaplitatilci.com ‘u seçmenizi önemle tavsiye ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti güvencesi ile hizmet veren Hesaplitatilci.com yıllar geçse dahi unutamayacağınız anlar yaşatacak…

Hesaplı Tatilci Tatil Severlere Aşağıdaki Hizmetleri Sunmaktadır. Hesaplı Tatil İçin Mutlaka Bunlara Göz Atın…

En çok tercih edilen tatil paketlerimiz
Fethiye Tatil Paketleri ile ister konaklamalı isterseniz de konaklamasız bir şekilde oldukça uygun fiyatlardan tatil yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Ölüdeniz, Ovacık, Hisarönü ve Çalış’ta tatil yapmayı düşünen vatandaşlarımıza hem eğlenceli hem de en hesaplı Aktiviteli Tatil Paketleri sunmaktadır. Hesaplı Tatilci sunmuş olduğu esnek Fethiye Ölüdeniz Paket Turları ile diledikleri gün ve sürelerde tatil yapabilme imkânı vermektedir.
En çok tercih edilen safari turlarımız
En popüler safari turlarımız
En çok tercih edilen gezi turlarımız
En popüler gezi turlarımız
En çok tercih edilen tekne turlarımız
En popüler tekne turlarımız
Son Tatil Önerilerimiz
Tüm bilinenleri unutun

Ölüdeniz / Fethiye Tatil Paketleri

İnsanın üzerine kâbus gibi çöken bir yılın...

Fethiye’de Gezilip Görülmesi Gereken Yerler

Fethiye’de Gezilip Görülmesi Gereken...

Kusursuz Bir Tatil Planı Nasıl Yapılır?

Kusursuz Bir Tatil Planı Nasıl Yapılır? Günler, aylar boyunca okul ya...
Şehrinizi biliyor musunuz?
3000 şehirden 2000+ yerel halk ve 1200+ katılımcıya katılın

Mutlu müşterilerimiz

Yahya C

Yahya C

Sam Sam Sam! Jimmy ! Ve Fotoğrafcımız HASAN bey’e ! Sonsuz teşekkürler…☺️ Tur’da yaşadığımız adrenalin tutku ENERJİ harikaydı tekrar tekrar gitmek isteyeceğimiz Tek Adres MOBIUS… Yollarımızın tekrar kesişmesi dileğiyle … Biz çok memnun kaldık Unutamıycağımız anılar vede gülerek anımsayacağımız bissürü hatıralar biriktirdik… UĞRADIĞIMIZ her bir nokta manzarasıyla harikaydı Özellikle Su savaşı bizim için efsane güzeldi ..

Pınar H

Pınar H

Tur boyunca gezdiğimiz her bir nokta , manzara , alaka ve hizmet harikaydı ! Çok güzel fotoğraflar, anılar biriktirdik… Tur boyunca bize ulaşımda, fotoğraf çekiminde vede rehberlikte eşlik eden MOBIUS çalışanlarına Sonsuz Teşekkürler … BİZ ÇOK EĞLENDİK.. tekrardan görüşmek dileğiyle...☺️

Halil B

Halil B

Hesaplıtatilcim.com dan yaz için ferhat bey aracılıgı ile tatil paketi aldım . Ücretin yarısını gönderdim . Dünya da ve ülkemizde görülen covid 19 salgını yüzünden tatilimi iptal etmek zorunda kaldım . Ferhat beye telefonda tatilimi iptal ettirmek istediğimi söyledim . İkiletmeden yatırmış oldugum ücretin yarısını hesabıma havale etti . Güvenilir ve işini düzgün yapan birisi teşekkür ederim ferhat beye

Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}