Fethiye Up Down Safari

Fethiye – Ölüdeniz ‘de son yıllarda alternatif tur programı olarak dikkat çeken Fethiye Up Down Safari Turumuzda sabah saatlerinde sizlerle yapacağımız buluşmanın sonrasında, özel olarak dizayn edilmiş safari araçlarımızla 30 dakika sürecek bir yolculuğa çıkıyoruz. Ününü dünyaya yaymış olan Babadağ ‘ın zirvesine ulaşıyoruz.


Babadağ Zirve

1969 metrelik rakımı olan Babadağ ‘ın en yüksek noktasına kadar ulaşıyoruz. Muazzam kuş bakışlı manzarada Yamaç Paraşütü atlama alanından yükselen Yamaç Paraşütlerini, Fethiye ile Ölüdeniz manzarasını seyrederken tabiri caizse hayran kalacaksınız. Çok fazla fotoğraf çekme şansı bulacaksınız. Babadağ’ın enfes manzarasıyla vedalaşırken yönümüzü tarihimiz ile bir arada olan Kayaköy (Levissi)’e doğru taşıtlarımız ile yola çıkıyoruz.


Kayaköy (Levissi)

Likya Yolu’nun etkileyici havasında, yeşil ile mavinin buluştuğu bir doğa ile iç içe bir ortamda bulunan Kayaköy ‘de tur rehberimizin refakati ile eski Rum evlerini, eski okul ve kiliseyi geziyoruz. Kayaköy’de yer alan restaurantımızda yediğimiz öğle yemeğinin ardından Kayaköy’e veda ediyoruz.


Gemiler Koyu

Köy yollarından geçerek zeytin ve çam ağaçlarının arasında yer alan çok sayıda yerli ve yabancı turistlerin ziyaretini alan Gemiler koyuna varıyoruz. Gemiler koyunda arzu eden konuklarımız mavinin en güzel tonu olan turkuaz mavisi suyun keyfini sürüp yüzebilirler. İsterseniz parlayan güneşin ve güzel kumsalın keyfini sürebilirsiniz. Beğendiniz değil mi? Size bu turun farklı bir tur olduğunu söylemiştik! Gemiler koyundaki verdiğimiz aranın ardından Up Down Safari Turumuzu sona erdirip sizleri otelinize yolcu edip bir sonraki turumuzda yeniden birlikte olmak dileğiyle sizlerle gönlümüz el vermese de vedalaşıyoruz.

Up Down Safari Turu muzu tamamlayıp sizleri otelinize bırakıp bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.


DÖNEM – FİYAT ÇİZELGESİ

  • Tablodaki fiyatlar kişi başı fiyatlardır.
  • 13 yaş ve üzeri tam ücret, 7 – 12 yaş arası yarım ücret, 0-6 yaş arası ücretsizdir. Her iki indirimli yaş grubundan birer çocuk yaralanabilir. (Bir ailede 1 yarım ve 1 ücretsiz şeklinde)

Fethiye Up Down Safari Turu Hakkında Diğer Bilgiler


  • Günler: Perşembe – Cumartesi
  • Alınış Saatleri: Likya World – 08:45, Ölüdeniz – 09:00, Hisarönü/Ovacık – 09:15, Fethiye – 09:15, Çalış – 09:00
  • Ücrete Dahil Servisler: Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği
  • Ekstralar: Kişisel harcamalar

Fiyatlar / Müsaitlik Durumu

Maalesef bu tur için henüz fiyat bilgileri düzenlenmemiş. Bilgi almak için site yöneticisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Üzgünüz, bu tur için henüz yorum yapılmamış.