Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Kayıt olarak, Travelo'nun Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, misafir iade Politikası ve ev sahibi garanti koşullarını kabul ediyorum.

Zaten üyemisiniz?

Hesaplı TatilciHesaplı Tatilci

Bir hesabınız yok mu?

Fethiye Saklıkent Jeep Safari (Fethiye – Ölüdeniz Çıkışlı)

Fethiye Saklıkent Jeep Safari

Macera dolu bir gün geçirmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir aktivitedir FETHİYE SAKLIKENT JEEP SAFARİ. En önemli farklarımızdan birincisi özel yapılmış olan safari araçlarımız ile size daha rahat bir oturma ve yolculuk sağlamaktayız. İkincisi ise tur esnasında sıkıcı yada gereksiz duraklama sürelerini profesyonel organizasyon bilgimiz ile minimum seviyeye düşürüyoruz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turumuzda gezeceğimiz yerler Tlos antik şehri, Yakapark,  Saklıkent Kanyonu ‘dur. Yapacağımız etkinlikler su savaşı, şelale yürüyüşü, kanyon yürüyüşü, zipline, ringo rafting ve çamur banyosu animasyonlarıdır


1- Tlos Antik Şehri


Likya medeniyetinin en eski ve en büyük şehri olan Tlos Antik Kenti ‘nde kısa bir mola ve grup fotoğrafı çekimi yapıyoruz.


2- Yakapark


Fethiye’de Yakapark denilince akla ilk gelen tesislerden biri olan Yakapark restauranta 30 dakikalık bir ziyaret gerçekleştireceğiz. Yakapark Restaurant; Şelaleler, buz gibi suların üzerine kurulu köşkler ve alabalık çiftliği ile sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.


3- Saklıkent Kanyonu


Fethiye’de tatil yapan tatilcilerin mutlaka görülmesi gereken yerler listesine eklediği doğa harikası bir kanyondur. 18 km uzunluğunda ve 200 m yüksekliktedir. Çok soğuk bir suyu vardır. Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’dur. Saklıkent’te vereceğimiz 2.5 saatlik mola ile kanyon yürüyüşü yapabilir, köşklerde vakit geçirebilirsiniz.

İsterseniz de Zipline, Ringo Rafting gibi extra aktivitelere katılabilir, çamur banyosu yapıp Saklıkent Fethiye Jeep Safari turunuzu daha da renklendirebilirsiniz.

Bir başka Mobius Travel – Hesaplitatilci.com organizasyonunda buluşmayı diler iyi tatiller dileriz.


DÖNEM – FİYAT ÇİZELGESİ

Tablodaki fiyatlar kişi başı fiyatlardır.

13 yaş ve üzeri tam ücret, 7 – 12 yaş arası yarım ücret, 0-6 yaş arası ücretsizdir. Her iki indirimli yaş grubundan birer çocuk yaralanabilir. (Bir ailede 1 yarım ve 1 ücretsiz şeklinde)

2020 Tarih Aralığı

Yetişkin

Çocuk

15/04/20 – 30/06/20

75.00 ₺

50.00 ₺

01/07/20 – 31/08/20

85.00 ₺

60.00 ₺

01/09/20 – 31/10/20

75.00 ₺

50.00 ₺


Fethiye Saklıkent Jeep Safari Hakkında Diğer Bilgiler


Günler: Hergün

Tur Başlangıç Saati: 09:00 – 18:00

Alınış Noktaları: Oteller / Apartlar / Pansiyonlar / Konaklama Yerinize Yakın Geçiş Noktaları

Alınış Bölgeleri ve Saatleri: Ölüdeniz – 08:00, Hisarönü/Ovacık – 08:20, Fethiye – 08:20, Çalış – 08:45

Ücrete Dahil Servisler: Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği.

Dahil Olmayanlar: Saklıkent Kanyonu (7 tl), İsteğe Bağlı Aktiviteler(Ringo Rafting, Zipline), Fotoğraf, Kişisel Harcamalar

Yanınıza Almanız Gerekenler: Islanabilecek kanyon yürüyüşüne uygun ayakkabı (sandalet, spor ayakkabı veya deniz terliği), kişisel ihtiyaçlar ve extra aktiviteler için bir miktar para, çamur banyosu için şort, mayo veya bikini

Tur Bitiş Saati: 17:00 – 18:00