Fethiye Saklıkent Jeep Safari (Fethiye – Ölüdeniz Çıkışlı)

Derecelendirilmemiş 0 incelemeri
0/5
0% Ziyaretçi tavsiye ediyor

Tur Türü

Safariler

Konum

Fethiye

Genel Bakış

Fethiye Saklıkent Jeep Safari

Macera dolu bir gün geçirmek isteyenlerin kesinlikle denemesi gereken bir aktivitedir FETHİYE SAKLIKENT JEEP SAFARİ. En önemli farklarımızdan birincisi özel yapılmış olan safari araçlarımız ile size daha rahat bir oturma ve yolculuk sağlamaktayız. İkincisi ise tur esnasında sıkıcı yada gereksiz duraklama sürelerini profesyonel organizasyon bilgimiz ile minimum seviyeye düşürüyoruz.

Fethiye Saklıkent Jeep Safari turumuzda gezeceğimiz yerler, Çırpı su savaşı, Girmeler (Büyük İskender) Mağarası, Tlos antik şehri, Yakapark,  Saklıkent Kanyonu ve çamur banyosu’dur. Yapacağımız etkinlikler su savaşı, şelale yürüyüşü, kanyon yürüyüşü, zipline, ringo rafting ve çamur banyosu animasyonlarıdır


1- Çırpı 'da Dere Yanında Su Savaşı


Çırpı köyünde dere kenarında mola verip hem günün kısa bir program özetini veriyoruz hemde eğlence dolu bir su savaşı ile güne başlıyoruz.


2- Girmeler (Büyük İskender) Mağarası


Girmeler Mağarası Büyük İskender’in Mağarası), programımızda ikinci durağımızdır. Şam seferine çıkan Büyük İskender’in hastalanıp bu mağarada bir süre kaldığına ve bu mağarada iyileştiğine inanılır.

3- Tlos Antik Şehri


Likya medeniyetinin en eski ve en büyük şehri olan Tlos Antik Kenti ‘nde kısa bir mola veriyoruz. Rehberimizin tarihi bilgilendirme yapmasının ardından, fotoğraf çekimi ile yolumuza devam ediyoruz.


4- Yakapark


Fethiye’de Yakapark denilince akla ilk gelen tesislerden biri olan Yakapark restauranta 30 dakikalık bir ziyaret gerçekleştireceğiz. Yakapark Restaurant; Şelaleler, buz gibi suların üzerine kurulu köşkler ve alabalık çiftliği ile sizlere keyifli dakikalar yaşatacak.


5- Saklıkent Kanyonu


Fethiye’de tatil yapan tatilcilerin mutlaka görülmesi gereken yerler listesine eklediği doğa harikası bir kanyondur. 18 km uzunluğunda ve 200 m yüksekliktedir. Çok soğuk bir suyu vardır. Türkiye’nin en uzun kanyonu Saklıkent Kanyonu’dur. Saklıkent’te vereceğimiz 2.5 saatlik mola ile kanyon yürüyüşü yapabilir, köşklerde vakit geçirebilirsiniz.

İsterseniz de Zipline, Ringo Rafting gibi extra aktivitelere katılabilir, çamur banyosu yapıp Saklıkent Fethiye Jeep Safari turunuzu daha da renklendirebilirsiniz.

Bir başka Mobius Travel – Hesaplitatilci.com organizasyonunda buluşmayı diler iyi tatiller dileriz.

Günler: Hergün

Tur Başlangıç Saati: 09:00 – 18:00

Alınış Noktaları: Oteller / Apartlar / Pansiyonlar / Konaklama Yerinize Yakın Geçiş Noktaları

Alınış Bölgeleri ve Saatleri: Ölüdeniz – 08:30, Hisarönü/Ovacık – 08:50, Fethiye – 08:45, Çalış – 09:00

Ücrete Dahil Servisler: Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği.

Dahil Olmayanlar: Saklıkent Kanyonu (23 tl), İsteğe Bağlı Aktiviteler(Ringo Rafting, Zipline), Su Tabancası Kirası, Fotoğraf, Kişisel Harcamalar

Yanınıza Almanız Gerekenler: Islanabilecek kanyon yürüyüşüne uygun ayakkabı (sandalet, spor ayakkabı veya deniz terliği), kişisel ihtiyaçlar ve extra aktiviteler için bir miktar para, çamur banyosu için şort, mayo veya bikini

Tur Bitiş Saati: 17:00 – 18:00

Not: Yukarıdaki detaylar hava durumu veya dönemsel gelişmelere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Tablodaki fiyatlar kişi başı fiyatlardır.

13 yaş ve üzeri tam ücret, 7 - 12 yaş arası yarım ücret, 0-6 yaş arası ücretsizdir. Her iki indirimli yaş grubundan birer çocuk yaralanabilir. (Bir ailede 1 yarım ve 1 ücretsiz şeklinde)


Tarih Yetişkin Çocuk
01.09.2023 – 31.10.2023 500 ₺ 250 ₺

Not: Fethiye merkez, Letonya, Hillside, Likya Botanik ve Majesty Tuana gibi otellerden alınış için kişi başı 100 tl extra ücret alınır.

Yorumlar

0/5
Derecelendirilmemiş
Buna göre 0 İnceleme
Mükemmel
0
Çok iyi
0
Ortalama
0
Zayıf
0
Korkunç
0
İnceleme Yok
Yorum yazmak için Giriş yapmalısınız

Mobius Doğrulandı

Üye Olduğumdan Beri Nov 2023

Mesaj Host
16%
itibaren 900₺ 750₺

Ekstra fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
itibaren
900₺ 750₺
0 İnceleme
Mesajlar {{unread_count}}
Sohbet et: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Sen: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}